RSS

New Single :Iggy Azalea – Change Your Life ft. T.I (Degjone)

19 Aug

” Change Your Life”është një këngë e  regjistruar nga super rapperia  Australiane  Iggy Azalea.Ky singele eshte i dyti per tregun amerikan dhe e treta ne pergjithsi , . Këngë ka bashkëpunimin  Producentin /rapperin  TI i cili kishte punuar më parë me të në  “Murda Bizness; Singeli  do të dalë në Britani të Madhe më 16 shtator 2013 Kjo kenge ishte premiere ekskluzivisht në BBC Radio 1Xtra sote me 19 gusht  . Ndekoh  Albumi i saj debutues qe titullohet “The New Classic” eshte planifikuar per  të dalë më 1 tetor 2013 Degjone kengen me poshte /Tupanihk  . 

ImageImage

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 19, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: