RSS

Seks në publik gjatë koncertit të Eminemit

21 Aug

eminem1-2008Një 17-vjeçare është vendosur në qendër të një skandali seksual, ndërsa ajo dhe i dashuri i saj kryen marrëdhënie në mes të turmës, gjatë një koncerti të Eminemit në Irlandë. 

Imazhet e çiftit, të fotografuar nga shumë të pranishëm, janë bërë objekt hetimi i policisë.

Ata mund të përballen me penalitete për prishje të moralit publik, por njëkohësisht kanë nisur edhe hetimet për pornografi të miturish, pasi vajza është ende minorene.

Ndërkohë, interneti është përmbytur nga komente dhe shkrime në media të ndryshme, të cilat dënojnë ashpër ekzibicionizmin e 17-vjeçares.

Reperi amerikan Eminem mbajti një shfaqje përpara 80 mijë fansave në Dublin, Irlandë dhe gjatë koncertit, policia arrestoi 63 persona për kundravajtje të ndryshme./ Top Channel/Tupani

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 21, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: