RSS

Dasma e Drenicës pushton rrjetet sociale (VIDEO)

22 Aug

dasmaNjë video dasme po bënë xhiron e saj në internet. Çifti Valimi dhe Suhera, kanë zgjedhur në mënyrë ndryshe nga ato të zakonshmet për të shënuar dasmën e tyre.

Skenari i tyre i jashtëzakonshëm ka bërë që kjo video brenda një dite të marrë mbi 30 mijë klikime në YouYube.

Dasma është bërë në restorantin Nobel në Drenas dhe në të i këndohet edhe Ibrahim Rugovës e Ramush Haradinajt.(shekulli)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 22, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: