RSS

13-vjeçarja që donte të bënte video porno

23 Aug

kim-plazhiNjë nënë angleze zbuloi rastësisht se vajza e saj 13-vjeçare donte të relizonte një video porno si Kim Kardashian. Ky plan i kishte ardhur në mendje pasi kishte lexuar një libër për të rritur të shkarkuar nga interneti.

Melissa Crighton bëri thirrje përmes mediave britanike që publikuesit të kontrollojnë librat në internet (e-book) në mënyrë që të mbrohen fëmijët.

Vajza 13-vjeçare kishte lexuar librin ‘It’s All About The Sex Face: A Guide To Becoming A Celebrity’, i cili tregonte mënyrën më të thjeshtë për tu bërë e famshme: realizimin e një videoje me pullë të kuqe që më pas duhet të publikohet në internet.

“Mund të bëhesh e famshme pa pasur asnjë talent”, shkruhet në libër.

Kim Kardashian dhe Paris Hilton janë dy nga emrat që janë bërë më të famshëm pas publikimit në internet të videove të tyre pornografike./Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 23, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: