RSS

New Single:Eminem “Berzerk” (Degjone )

26 Aug

“Berzerk” është këngë nga  rapperi  amerikan Eminem .Kenga eshte  prodhuar nga Dr Dre dhe Rick Rubin ,dhe është konfirmuar si single zyrtare nga albumi i ardhshëm dhe i shum-pritur me titull ‘The Marshall Mathers LP 2’ ( MMLP2).Albumi është planifikuar të dalë ne shitje më 5 nëntor 2013 .
Ndersa kenga “Berzerk” do te lansohet  në iTunes neser  më 27 gusht./Tupani/hk

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 26, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: