RSS

Tuna surprizon të dashurin gjatë koncertit, tortë ditëlindjeje në skenë

27 Aug

tuna torteKëngëtarja e cila tashmë është kthyer në një fenomen të muzikës falë superhitit të saj “Fenix”, Altuna Sejdiu, ia ka kthyer të dashurit të saj me një super-surprizë për ditëlindjen e tij.

Reperi Cozman, që tashmë njihet edhe zyrtarisht si i dashuri i këngëtares, në momentin që po këndonte në një tur koncertesh të Tunës në Kosovë, ka parë duke ardhur në skenë e dashura e tij këngëtare me një tortë e ndërsa ai është emocionuar shumë.

Por, siç duket, kjo festë ka vazhduar edhe në shtëpinë ku ata bashkëjetojnë në Prishtinë, pasi Tuna, e veshur si një adoleshente e lumtur, ka uruar dhe kërcyer pa fund duke ftuar edhe shumë miq të tyre për ditëlindjen e reperit.

Natyrisht që ditëlindja do të mbahet mend gjatë nga Cozman, pasi ishte ky vit që, falë bashkëpunimit me të dashurën e tij, e solli në majë të karrierës si reper.(ina,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 27, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: