RSS

Danimarkë, seks në fushën e futbollit

28 Aug

stadium-seksQë kampionati danez nuk është një nga më spektakolarët në botë është gjë që dihet dhe ndeshja Brondby-Randers, e luajtur të dielën dhe e përfunduar me rezultatin 0-0, nuk ishte një nga ato që të mbesin në mendje.

Por, spektakli nisi pas përfundimit të kësaj sfide, kur të gjithë tifozët u larguan… të gjithë, përveç një çifti.

Të rinjtë u fshehën në shkallët e stadiumit dhe pasi mbetën vetëm, zbritën në fushë, u zhveshën dhe nisën të bënin seks.

Një punonjës sigurie i vuri re rastësisht dhe i largoi nga fusha e lojës. Episodi është treguar në Twitter nga Mikkel Davidsen, shefi i zyrës së shtypit të Brondbit. Sigurisht, nuk mund të mungonte fotoja.(topchannel/tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 28, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: