RSS

Charlie Sheen, ditëlindje me 3 aktore pornosh

03 Sep

sheen-pornotEdhe pse e ka ditëlindjen më 3 shtator, Charlie Sheen festoi të dielën 48-vjetorin e tij me 3 femra në një restorant. 

Këto vajza, të cilat aktori i quan “Ëngjëjt e Carlit”, janë Jayme Langford, Celeste Star dhe Jana Jordan, të treja veterane të industrisë pornografike.

“48? Nuk ka mundësi! Unë dukem 28, por ajo që ka më shumë rëndësi është që ndihem 68!”, shkroi me shaka Charlie Sheen në Twitter.

Charlie Sheen kohët e fundit ka pasur një fiksim me aktoret e filmave porno, madje disa prej tyre i ka mbajtur në shtëpinë e tij në një formë bashkëjetese të çuditshme/ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 3, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: