RSS

“Dua ta bëj me 100 mijë meshkuj”

03 Sep

lisewskaNjë vajzë polake ka vendosur që të udhëtojë në të gjithë botën me një mision të habitshëm: kërkon të bëjë seks me 100 mijë meshkuj. Sipas ‘Huffington Post’, Ania Lisewska nga Varshava e ka nisur këtë mision muajin e kaluar në vendlindjen e saj dhe deri tani numri i meshkujve ka arritur në 284. 

Nuk është nevoja të thuhet se të dashurit të saj nuk i pëlqen ideja e partneres, por duket se është tolerant pasi në fund të fundit ende nuk e ka përfunduar lidhjen.

“Dua meshkuj nga Polonia, Europa dhe e gjithë bota. Më pëlqen seksi dhe më pëlqejnë meshkujt. Në Poloni ende është tabu kjo temë dhe nëse kërkon të plotësosh nevojat e tua të quajnë të sëmurë mendore ose k…”, thotë Lisewska për ‘Austrian Times’, e cila ka shtuar se ka në plan të kalojë rreth 20 minuta me secilin nga partnerët.

Por, ky plan ka bërë që të mendohet se bëhet fjalë për një mashtrim pasi 21-vjeçares, për ta plotësuar misionin, do i duheshin rreth 4 vite pa ndërprerje për ushqim apo gjumë.

Duke qenë se ajo ka shtuar se ditët e “misionit” do të jenë vetëm e shtuna dhe e diela, zonjusha duhet ta bëjë me 16 partnerë të ndryshëm në secilën nga këto ditë dhe misioni do të ketë përfunduar kur të mbushë 81-vjeç.
/ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 3, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: