RSS

Dafina Zeqiri pas krizës me DJ Blunt, radha për Seven Saraqin

07 Sep

Ajo sapo ka nxjerrë një këngë në audio që është një diss, apo siç duhet thënë në shqip, një kundërvënie e kolegëve të saj që e kanë tradhtuar atë.

Fjala është për këngëtaren atraktive Dafina Zeqiri, që është folur shumë këto ditë edhe për një video ku duket zëri i saj dhe që flet kundër Tunës e disa kolegëve dhe marrëveshjet që bën apo nuk bën pa para nëpër evente apo gazeta.

Por gazeta jonë mëson se ajo që në kohën kur ishte në New York herën e fundit, është lidhur shumë ngushtë me këngëtarin e ri shqiptar që jeton atje, Seven Saraqi, saqë ditët e fundit këngëtari ka qenë në Kosovë, ku janë parë shumë herë së bashku me Dafinën.

Në këtë foto që është realizuar vetëm tri ditë më parë, afër Sevenit qëndron këngëtarja e hitit “Mos ma nal”. Siç duket, artistja nuk mund të rrijë gjatë pa pasur në krah një mashkull, pasi mendohet se i ka dhënë fund lidhjes me Dj Blunt./panorama/

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 7, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: