RSS

Gaga: Nuk merrem me muzikë për para!

07 Sep

Lady Gaga pas vetëm disa vitesh karrierë në muzikë, është bërë njëra nga këngëtaret më të pasura në botë, por ajo thotë se nuk është e ngarkuar me suksesin komercial të muzikës së saj.

“Nuk kanë kaluar as dy javë që kur kënga ime e re ka dalë në treg dhe shumica më thonë se kam marrë fund, sepse ajo nuk është në pozitën e parë. Njerëzit më pak fokusohen në muzikë dhe më shumë në atë se çfarë suksesi arrin ajo.

Nëse besoni se bëj muzikë për shkak të parave, atëherë vërtetë nuk më njihni siç duhet”, ka reaguar këngëtarja kontroverse ndaj kritikave që ka marrë kohëve të fundit.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 7, 2013 in Lady Gaga

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: