RSS

Cyrus: Jam nudo sepse jam e trishtuar

12 Sep

12.09.2013 15:57
Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në fillim të javës me videoklipin e këngës ‘Wrecking Ball’, ku shfaqej krejtësisht nudo dhe Miley Cyrus ka shpjeguar se lakuriqësia e saj ka një mesazh shumë të thellë e personal.

Këngëtarja 20-vjeçare ka thënë se ky videoklip është një simbol i gjendjes së saj kohët e fundit.

Në një intervistë radiofonike për ‘Z100”, Cyrus theksoi: “Video është më e thellë nëse njerëzit do të shohin përtej lakuriqësisë sime. Unë shfaqem nudo sepse jam e shkatërruar. Kënga është një baladë pop. Shumë njerëz e gjejnë veten tek një këngë e tillë.”

Cyrus e pranon se fakti që shfaqet nudo mund të bëjë publikun të mendojë se ka kërkuar thjesht të tërheqë vëmendjen.

“Realizimi i videoklipit ka qenë një eksperiencë e fortë emocionale. Nëse njerëzit përdorin imagjinatën, dallohet që unë jam shumë e trishtuar në këtë video. Kjo duket nëse sheh sytë e mi.”

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 12, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: