RSS

Zhvishet Dafina Zeqiri

12 Sep

Zhvishet Dafina Zeqiri
Këngëtarja Dafina Zeqiri shpesh di të na habisë me veshjet dhe pamjen e saj të çuditshme. Por kësaj radhe ajo që na ka çuditur paksa, është fakti se Dafina është shfaqur e zhveshur.

Në rrjetin social, “Instagram”, Dafi ka postuar disa fotot ku ajo është zhveshur, transmeton Shekulli.

Dafina Zeqiri tregohet edhe e marrosur pas Lamborghinit.

Gjithashtu ajo ka ekspozuar tatuazhet që ka në trup, si dhe tatunë më të re, që ka bërë në krahun e majtë.

Ende nuk dihet nëse këto foto janë bërë për xhirimet e klipit të këngës më të re “Time Out” ose janë vetëm një set fotosh’, por duket se është një set profesional pasi këngëtarja shihet e rregulluar dhe me make up.(koha,tupani)

 
Leave a comment

Posted by on September 12, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: