RSS

Edhe Beyonce e ka përjetuar tradhëtinë

13 Sep

13.09.2013 09:55

 

Ajo është e famshme edhe për shkak të muzikës dhe talentit, por edhe falë bukurisë së saj. Mirëpo, tani së fundmi është zbuluar se edhe ajo nuk ka mundur t’i shpëtojë tradhëtisë.

Beyonce Knowles ka pasur një përvojë të hidhur me të dashurin e saj të parë.

Me burrin e tanishëm, Jay Z, Beyonce është në lidhje që nga mosha 20 vjecare, mirëpo më parë ajo kishte një lidhje tjetër me Lyndall Locke.

Locke, ka deklaruar se gjatë kohës sa ishte në lidhje me Beyonce e kishte tradhtuar atë.

Sipas Huffington Post, arsyeja që e kishte çuar Locke në tradhti kishte qenë insistimi i Beyonce që të mbetej e virgjër deri në ditën e martesës.

“Beyonce është një grua shumë e bukur, kush mund ta tradhtojë atë? Po, unë jam ai njeri. Por, kjo ngjarje ka shkaktuar plagë në mua. Pasi që filloi lidhjen me Jay Z e dija se më kurrë nuk mund ta rifitoja atë”, ka deklaruar ai.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 13, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: