RSS

Rita merr dhuratë speciale nga “Adidas”

13 Sep

tita ora adidasNjë palë atlete në adresë të këngëtares me famë botërore Rita Ora duket se e kanë befasuar këtë të fundit. Firma e njohur gjermane e atleteve “Adidas” kanë prodhuar një palë atlete me dedikim të veçantë për Ritën.

Duke qenë se shqiptarja është e pasionuar pas këtij brendi, “Adidas” ka bërë atlete me fytyrë dhe emër të Rita Orës, të cilat i janë dërguar si dhuratë e veçantë asaj.

Këtë gjë e ka treguar përmes Twitterit këngëtarja, ndërsa nuk ka lënë pa falënderuar Stan Smithin, i cili duhet të jetë dhuruesi i atleteve, shkruan Tribuna.

“Allow me to re introduce myself my name is awesome! Thank you Mr Stan Smith! (Më lejoni ta riprezantoj veten time. Emri im është i mahnitshëm. Faleminderit z. Stan Smith)”, ka shkruar ajo.(koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 13, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: