RSS

Dueti Norvegjez Ylvis me “Dhelpren” pushtojn boten(Video)

14 Sep

YlvisNese keni menduar se Gangnam style eshte kenga me e cuditshme qe e keni degjuar ateher me siguri nuk e keni degjuar ende duetin Norvegjez ,Ylvis.
Ekipi parodik I udhehequr nga vellezerit Bård dhe Vegard Ylvisåker jane nder me te klikuarit diteve te fundit ne YouTube,per vetem 10 dite me “Dhelpren” e tyre kane arritur 25 milion klikime njofton DE.
Eshte shume heret te flitet per perseritje te suksesit te fenomenit Gangnam Style por nese e marrim parasysh koreografin e kercimit dhe beatin e kapshem me imitime te kafsheve… mund te themi qe tani se kjo kenge do te pushtoj boten se shpejti./Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 14, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: