RSS

I rrëshqet goja

18 Sep

Kohëve të fundit, këngëtaret e popullarizuara Rihanna dhe Katy Perry, janë përafruar mjaft shumë. Mirëpo, Katy për numrin e ri të revistës ‘Elle’, ka zbuluar paksa si shumë rreth mikeshës së saj.

“E pyes veten se si Rihanna duket aq e freskët. Mendoj, të gjithë e dimë se sa marihuanë ajo tymos”, ka thënë ajo.

“Ajo gjithashtu as nuk fle, sepse është në Instagram në orën 4 të mëngjesit”, ka vazhduar ajo dhe u ka thënë fansave se do të zbulojë sekretin e pamjes së freskët të Rihanna-s.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 18, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: