RSS

Leonora Jakupi: Do ta lë muzikën!

18 Sep

Këngëtarja Leonora Jakupi ka rrëfyer detaje interesante nga jeta e saj për Gazetën shqiptare.

Leonora ka treguar se këtë verë ka pushuar sepse kur ke 20 vite në karrierë, vjen një moment dhe lodhesh, ka thënë ajo. Ndërsa për mundësinë e tërheqjes nga skena, Leonora rrëfen se e mendon këtë por prapë ndryshon mendje, pasi e do dhe i mungon skena. Ndërsa në momentin kur do të krijojë familje, Leonora thotë se ka dëshirë ti përkushtohet familjes dhe të lë menjëanë këngën.

Në pyetjen se kur mendon të krijojë familjen e saj, këngëtarja është përgjgjur ”Ndoshta jo shumë larg, por as shumë afër. Fatit kurrë nuk i dihet, dalin edhe gjëra që nuk i parashikon, shpeshherë punët i lë në dorë të fatit”.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 18, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: