RSS

Aksident i tmerrshëm

20 Sep

Një prej kitaristëve dhe këngëtarëve më të njohur të botës, Carlos Santana, rrezikoi jetën në një aksident rrugor në të cilin u përfshi së fundi.

Ndonëse disa media raportuan se 66-vjeçari ishte përfshirë në një aksident rrugor të parëndësishëm, revista amerikane “TMZ” tregoi nëpërmjet fotove se jo vetëm që aksidenti nuk kishte qenë “një gërvishtje”, por ishte aq serioz sa që ai mund të ndihet me fat që shpëtoi.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: