RSS

James Franco tallet me zërat se është homo

20 Sep

James Franco kohët e fundit e ka parë veten mes spekulimeve mbi seksualitetin e tij dhe aktori ka bërë shaka me këtë gjë duke postuar në profilin e tij të Instagramit disa foto në stilin e faqeve të thashethemeve.

Fotot false tregojnë Francon duke u puthur me meshkuj.

Një nga fotot më qesharake është njëra që tregon aktorin duke u puthur në mënyrë pasionante me një shok të cilin e ka mbështetur në mur.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: