RSS

Me të brendshme në rrugët e Parisit

20 Sep

karli5Tre prej supermodeleve më të famshme të botës sfiduan të ftohtin, duke pozuar me të brendshme në rrugët e Parisit. 

Karlie Kloss, Behati Prinsoo dhe Adriana Lima treguan hiret e tyre në vetëm nëntë gradë celcius, duke u zhveshur në kryeqytetin francez për të xhiruar një reklamë që do të transmetohet për Krishtlindje.

Vajzat u ndienë të pashqetësuara nga turmat e kureshtarëve, të cilat shijuan bonusin e paparashikuar në disa prej zonave më turistike të Parisit, si pranë Muzeut të Luvrit apo në urën e Aleksandrit III (ura e artë, dhuratë e Carit të Rusisë në shekullin XIX).

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: