RSS

Peshëngritësja 9-muajshe shtatzanë

20 Sep

nenaNjë nënë amerikane ka skandalizuar opinionin publik, duke u marrë me peshëngritja dhe aktivitete të tjera të rënda fizike, edhe pse ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzanisë. 

35-vjeçarja Lee-Ann Ellison shkaktoi një stuhi në internet, kur postoi fotografitë e saj duke u stërvitur në profilin e “Facebook”.

Që prej postimit në datën 15 shtator, mbi 16 mijë komente janë vendosur poshtë fotove të saj, në të cilat një pjesë e madhe e publikut e akuzojnë nënën e ardhshme si egoiste dhe të papërgjegjshme.

Megjithatë, Lee-Ann Ellison beson se është në të drejtën e saj dhe se mbajtja e trupit në formë nuk ka përse të kufizohej prej shtatzanisë.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: