RSS

Rita Ora në darkë me Gwyneth Paltrow, film së bashku?

20 Sep

Bukuroshja prishtinase Rita Ora, ka darkuar me aktoren e famshme hollywoodiane, Gwyneth Paltrow.

Ende nuk dihet qëllimi i darkës së përbashkët mirëpo spekulohet se Rita, mund të shfaqet në njërin nga filmat së bashku me aktoren Paltrow.

Rita ka eksperiencë si aktore pasi që karrierën e kishte nisur pikërisht me aktrim e poashtu është shfaqur edhe në filmin e fundit “Fast&Furios 6”.

Sidoqoftë kjo mbetet ende vetëm në nivelin e spekulimeve dhe gjithçka pritet të qartësohet në ditët në vazhdim. /Zëri/

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: