RSS

Rrëzohet nga arra dhe vdes

20 Sep

pemetmbysinPolicia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Nerodime e Epërme Ferizaj një person ka hipur në një pemë (arrë) dhe aksidentalisht bie nga arra dhe pëson lëndime vdekjeprurëse.

Viktima është dërguar në Qendrën Emergjente ku mjeku kujdestarë ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës i është liruar familjarëve.(kosovapress)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: