RSS

Xhirimet e “Fast And Furious 7”

20 Sep

vin-diesel-fast7Saga “Fast And Furious” duket se nuk do të përfundojë kurrë. Vin Diesel dhe Paul Walker, të cilët interpretojnë Dominic Toretto dhe Brian O’Conner, janë fotografuar duke xhiruar skenat e pjesës së shtatë të filmit në Atlanta të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. 

Së bashku me ta, gjatë xhirimit të një skene funerali, ishte edhe Chris ‘Ludacris’ Bridges.

Pas rikthimit të Michelle Rodriguez në filmin e gjashtë, personazhi i së cilës Letty mendohej se kishte vdekur në filmin e katërt, në ‘Fast And Furious 7’ do të interpretojë edhe Sean Boswell, i cili ishte protagonist në ‘The Fast And The Furious: Tokyo Drift’.

vin-diesel-funeral

Jason Statham do të jetë e reja më e pritur e sagës, pjesa e shtatë e së cilës do të xhirohet jo vetëm në Amerikë, por edhe në Tokio e Dubai.

Ndërkohë, Vin Diesel ka konfirmuar se do të ketë ‘Fast And Furious’ 8 dhe 9 në vitet e ardhshme./ Top Channel

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 20, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: