RSS

Mick Jagger, së shpejti stërgjysh

23 Sep

Los Anxhelos, 22.09.2013 15:00
Mick Jagger, 70 vjeçar, anëtari i famshëm i Roling Stones, së shpejti do të bëhet stërgjysh, raportojnë mediat britanike. Jagger, i cili ka pushtuar skenën muzikore që nga viti 1962, do të bëhet stërgjysh pasi që mbesa e tij Asy Jeksson (21) tashme është me barrë. Ajo dhe partneri i saj Alex, sipas medieve, duhet të bëhen prindër në vitin që vjen.

Jagger ka 7 fëmijë nga mosha 14 deri në 42 vjeç, me 4 gra të ndrydhme dhe ka edhe një nip dhe një mbesë. Asy është mbesa e tij nga vajza Jade, i cila ka lindur nga martesa e parë e yllit të Rolling Stones me gruan Bianca.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 23, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: