RSS

Miley Cyrus vazhdon “avazin” e vjetër

23 Sep

Në festivalin muzikor iHeart Radio që po zhvillohet në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, të shtunën u ngjit në skenë Miley Cyrus, këngëtarja e cila u kritikua shumë pas performancës së saj në “MTV Video Music Awards” për veshjen dhe gjestet në skenë.

Mesa duket, 20-vjeçarja nuk do t’ia dijë për kritikat pasi sërish u ngjit në skenë shumë pak e veshur dhe përsëriti të njëjtat gjeste si para disa javësh.

Cyrus mori pozicione provokuese, nxorri shpesh gjuhën dhe preku veten gjatë performancës.Përpara disa ditësh, Cyrus u shpreh në një intervistë për MTV se nuk i dëgjon kritikat negative pasi “kështu e ka industria e muzikës pop”.

“Këto gjëra gjithmonë kanë ndodhur. Nuk është diçka e re reklama negative që po më bëhet. Unë mendoj se është fantastik fakti që ende flitet për performancën time në MTV VMA”, tha Cyrus. /tch/

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 23, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: