RSS

Shpërthen makina e një biznesmeni tek Liqeni Artificial

23 Sep

PoliciaTIRANE- Një makinë ka shpërthyer pak minuta më parë në zonën e Liqenit Artificial në kryeqytet.

Nga shpërthimi nuk ka patur persona të lënduar, pasi makina, tip BMW X6, ka qenë e parkuar dhe nuk ka patur njerëz brenda.

Makina mesohet se eshte ne pronesi te nje biznesmeni, te identifikuar si Andrea D.

Një tjetër makinë, e tipi Audi, e cila ishte parkuar në afërsi ka pësuar dëmtime po ashtu. Ende nuk ka informacione lidhur me sasine dhe llojin e eksplozivit të vendosur në automjet.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.(panorama,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 23, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: