RSS

“Thaçi” e “Gjokoviq” diskutojnë në Twitter!

23 Sep

Në rrjetin social Twitter, sot është shfaqur një diskutim në mes Kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe tenistit serb, të lindur në Kosovë, Novak Gjokoviq, diskutim në të cilin Gjokoviq i ka thënë Thaçit se Kosova gjithmonë do të jetë e Serbisë!

Por, pas pak minutash, qasja në këtë diskutim u pezullua dhe profilet e Thaçit dhe Gjokoviqit u fshinë për tu njoftuar se të dy këto profile në Twitter kanë qenë të rreme dhe nuk u takojnë asnjërit prej të lartcekurve.

Kjo nuk është hera e parë që në këto rrjete sociale hapen profile të personave të famshëm, nisur nga këngëtarë, aktorë, sportistë e politikanë. /zëri/

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 23, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: