RSS

Cozman prezanton Tunën me familje

24 Sep

cozman tunaKanë qenë padyshim dy emrat më të lakuar të këtij sezoni. Tuna e Cozman të cilët po përfliten me të madhe për një lidhje të mundshme të cilën asnjëherë nuk e kanë pranuar në publik, siç duket tani veçse i kanë hyrë procesit të zyrtarizmit.

Nga koha kur ylli i këtij sezoni Tuna ka kërkuar’ izën’ nga fansat e saj për pushim, ajo është parë me foto të ndryshme në Londër, pikërisht në vendin ku jetojnë familja e rep artistit Cozman.

E për të rritur kureshtjen më shumë Cozman ditën e djeshme (e hënë) ka postuar një foto të cilës ia ka bashkuar edhe një mbishkrim. “I love you all. I have so much fun today. Family”, që në gjuhën shqipe i bie: “Ju dua të gjithëve. Sot kam pasur shumë argëtim. Familja”. Ishin këto fjalët që Cozman i kishe lënë karshi fotos me familjen e tij dhe Tunën. (tribuna,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 24, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: