RSS

Marihuanë në burgun e Dubravës

24 Sep

burgu i dubravesPolicia e Kosovës ka njoftuar se në Burgun e Dubravës ka arrestuar dy persona, pasi që të njëjtit në burg kanë tentuar t’i japin të burgosurit një substancë të dyshuar narkotike.

Sipas policisë, një femër dhe një mashkull kanë shkuar në një vizitë tek një i afërm i tyre dhe gjatë dorëzimit të një xhakete për të burgosurin është gjetur dhe konfiskuar një substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 12.09 gr.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje.(zeri,Tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 24, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: