RSS

Përdhunon anglezen në banjon e lokalit në Tiranë

24 Sep

rape perdhunimPërdhunon një angleze në banjon e një lokali, arrestohet një i ri. Ngjarja ka ndodhur ditën djeshme në një lokal në Unazën e re. Në pranga, siç transmeton Shqiptarja, është vënë Muhamet Mullaj, 25 vjeç me origjinë nga Përmeti por me banim në Tiranë.

Burime nga policia e kryeqytetit kanë bërë të ditur se, i arrestuar është edhe i dashuri i vajzës nga Anglia, Mariglen Xhepo, pasi ka goditur me sende të forta 25-vjeçarin Mullaj, në momentin kur ka marrë vesh ngjarjen e ndodhur në banjon e lokalit.

Nga të dhënat e marra mësohet se, Mullaj ka ruajtur të renë nga Anglia dhe në momentin kur kanë qenë vetëm ka kryer edhe marrëdhënien seksuale me dhunë.

Aktualisht 25-vjeçari Muhamet Mullaj ndodhet në reanimacion për shkak të plagëve të marra pas dhunës së ushtruar ndaj tij nga i dashuri i vajzës. Ndaj tij është ngritur akuza e “marrëdhënieve seksuale me të rritura”.

Në pranga është vënë edhe i dashuri i anglezes, Maringlen Xhepo nën akuzën e “plagosjes së rëndë”.

Nga të dhënat e marra mësohet se, Mullaj ka ruajtur të renë nga Anglia dhe në momentin kur kanë qenë vetëm ka kryer edhe marrëdhënien seksuale me dhunë.

Aktualisht 25-vjeçari Muhamet Mullaj ndodhet në reanimacion për shkak të plagëve të marra pas dhunës së ushtruar ndaj tij nga i dashuri i vajzës. Ndaj tij është ngritur akuza e “marrëdhënieve seksuale me të rritura”.

Në pranga është vënë edhe i dashuri i anglezes, Maringlen Xhepo nën akuzën e “plagosjes së rëndë”.(koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 24, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: