RSS

Genta në SHBA për tu pajtuar me babain

25 Sep

genta_528731626Këngëtarja e cila sjell energji kur është në skenë, ka udhëtuar javë më parë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Fjala është për Genta Ismajlin, e cila, përveçse ka menduar edhe të pushojë pak atje, pas koncerteve verore, diçka tjetër që gazeta jonë mëson me anë të një burimi është se ajo po konsultohet për të zgjidhur disa probleme me babain e saj, shkruan Panorama.

E, në fakt, nëse u rikthehemi daljeve të pakta në publik të familjes së saj, ne dimë se gjithmonë mamaja e saj është ekspozuar, sidomos pas ndarjes nga Miloti. Pra, nëna e saj Shpresa e shoqëronte në shumë vende.

Kemi parë edhe motrën e Gentës, por kurrë babain, madje edhe vetë Genta nuk ka folur për atë. Por, siç duket, marrëdhënia e saj kohët e fundit me të nuk ka qenë e mirë, dhe për këtë ajo ka pasur një arsye më shumë për të shkuar tek ai e për ta takuar.

Urojmë gjithashtu që ajo ta bindë babain për t’u rikthyer në Kosovë, ku mendohet se Genta është duke bërë një shtëpi në Prishtinë e, pse jo, për të jetuar sa më pranë prindërve dhe famijes së saj./panorama/

gentaismajli

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 25, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: