RSS

New Single :Enrique Iglesias – ‘Heart Attack’ (Degjone)

25 Sep

”Heart Attack “është një këngë e regjistruar nga  Enrique Iglesias.Kenga  është konfirmuar si single i dyte  për tregun amerikan dhe e treta  në përgjithësi nga albumi ardhshme i  tij dhe i  dhjetë ne  karrierën e  tij, ende i patitulluar, që është planifikuar për të dalë në nëntor te keti viti .Single  është planifikuar për të dalë në iTunes në 15 tetor.
Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 25, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: