RSS

Në shitje shtëpia e fëmijërisë së Kurt Cobain (Foto)

26 Sep

_Kurt_Cobain_House_24Shtëpia ku e ka kaluar fëmijërinë e tij, rokeri i ndjerë amerikan, Kurt Cobain ka dal në shitje në shtetin e Washingtonit.

Familja e vokalistit të grupit Nirvana, po kërkon gjysmë milioni dollarë për objektin, shumë kjo që është gjashtë herë më e madhe se sa vlera në treg.

Sipas agjentit shitës, Edward Fitz, shtëpia dy katëshe që gjendet në afërsi të Pyllit Kombëtar Olimpik, mund të hiqet nga vendi ku gjendet dhe të transportohet kudo.
Kurt Cobain House

Kurt Cobain House

Kurt_Cobain_House_21

Kurt Cobain House

Kurt Cobain House

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 26, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: