RSS

“Don Zhuani” shqiptar me 18 gra (Video)

28 Sep

lge_Don_Ky me siguri se është personi që ka pasur më së shumti gra ndër shqiptarët.

Madje ai nuk është as i pasur e as nuk ka diplomë fakulteti.

Ai edhe pse i varfër, me një kasolle gati duke u rrëzuar, dhe me kushte të rënda jetese, gjatë jetës ka treguar se është i parezistueshëm për vajzat.

Ai lirisht mund të thuhet se është “Don Zhuani” shqiptarë i cili ka thyer zemrat e vajzave shqiptare.

Nuk bëhet fjalë për 2,3 apo 7. Janë gjithsejtë 18 gra të cilat kanë pranuar që të martohen me shqiptarin nga komuna e Grabianit në Shqipëri.

Me 9 prej tyre ai madje ka pasur edhe kurorë në komunë. Për më shumë ndiqeni videon. /Zëri/

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 28, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: