RSS

Ronaldo i shokuar: Irina Shayk vetëm në brekë! (Foto)

28 Sep

irina shayk sexiSupermodelja Irina Shayk dhe e dashura e sulmuesit portugez ka vendosur ti gëzojë përcjellësit e saj në rrjetet shoqërore, por edhe popullatën e gjërë

Sulmuesi i Realit nga Madridi, Kristijano Ronaldo gjithsesi nuk mund të jetë i gëzuar për shkak të hapit të fundit të dashurës atraktive Shayk e cila në Instgram, ka vendosur një fotografi në të cilën pozon vetëm në brekë të tejdukshme të bardha.

Modelja ruse kohë më parë ka pozuar për një revistë amerikane, por përkundër kësaj që është gjetur në ballinë, ka vendosur ti gëzojë edhe fansat e saj që e përcjellin përmes rrjeteve shoqërore. (tribuna)irina shayk sexy 2 irina shayk sexy 3 irina shayk sexy 4

 
Leave a comment

Posted by on September 28, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: