RSS

Vajza e Sinanit, zëdhënëse e AAK-së

28 Sep

sinaniEdona Vllasaliu-Vershevci, vajza e këngëtarit të njohur Sinan Vllasaliu, është një aktiviste e përkushtuar e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.
Siç raporton gazeta Express, ajo është emëruar zëdhënëse e fushatës së Besnik Tahirit, kandidatit të AAK-së për Kryetar të Prishtinës.

Edona po ashtu garon edhe për Asamblenë Komunale të Prishtinës, si pjesë e partisë së Ramush Haradinajt.

Në anën tjetër, vetë këngëtari kosovar, Sinan Vllasaliu, kurrë nuk është pozicionuar në krah të ndonjë partie dhe as nuk ka shprehur ndonjë mbështetje për ndonjërin subjekt. /GazetaExpress/Telegrafi/
Edona Vllasaliu-Vershevci
sinani vllasaliu

 
Leave a comment

Posted by on September 28, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: