RSS

Perry: Kam menduar vetëvrasjen

01 Oct

perry-billboardKaty Perry ka rrëfyer se ka menduar vetëvrasjen pas divorcit nga ish-bashkëshorti Russell Brand. Këngëtarja amerikane deklaroi në një intervistë për revistën ‘Billboard’ se pyeti veten nëse donte të vazhdonte të jetonte. 

“E kisha shumë të vështirë dhe e kam pyetur veten nëse ia vlente të duroja”, u shpreh 28-vjeçarja.

Perry dhe Brand i dhanë fund martesës së tyre në korrik të vitit të shkuar.

Ajo tregon për revistën se forcën për të ecur përpara e ka gjetur pikërisht tek muzika. Në të njëjtën periudhë kur ndodhi edhe divorci, këngëtarja kishte nisur përgatitjet për albumin e saj të ri “Prism’, për të cilin ajo shprehet: “Të gjitha këngët e këtij albumi janë frymëzuar nga jeta reale që kam jetuar, secila prej tyre e ka bazën në atë që unë kam përjetuar. I them fansave të mi që nëse dëshirojnë të mësojnë të vërtetën për mua, duhet vetëm të dëgjojnë këngët e mia.”/ Top Channel

 
Leave a comment

Posted by on October 1, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: