RSS

Seks në shina, i përplas treni

01 Oct

tren-ukraineNjë çift aventurier në Ukrainë vendosi që të ndalonte në shinat e trenit për të bërë seks dhe përfundoi i përplasur nga një tren mëngjesin e së shtunës. 

Gruaja 30-vjeçare mbeti e vdekur në vend, ndërsa partneri i saj 41-vjeçar humbi të dyja këmbët, por i mbijetoi aksidentit të rëndë në qytetin e Zaporozhies.

Ministri i Brendshëm i Ukrainës tha për Ria Novosti se çifti “ishte në kërkim të një eksperience ekstreme, por aventura përfundoi keq”.

Yahoo!7 raporton se çifti ishte i dehur pas kthimit nga një festë që kishte organizuar një miku i tyre dhe nuk mundi dot të largohej në kohë edhe pse e dëgjuan trenin që po afrohej./ Top Channel

 
Leave a comment

Posted by on October 1, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: