RSS

Kur nëndetësja gabon kurs

02 Oct

nendetesja1Rruga Mercanti, dy hapa larg sheshit “Duomo” në Milano, ora 08:00 e mëngjësit, nëndetësja L1F3 humbet kursin dhe del në sipërfaqe. 

Mjeti lundrues nuk është në ujë. Kapiteni i saj vështron i habitur, kalimtarët më shumë. Zjarrfikësit dhe grupet e emergjencës ndërhyjnë menjëherë.

Fatmirësisht nuk është kronikë e një aksidenti (të pamundur për të ngjarë), por gjetje publicitare e një kompanie sigurimi në Itali. / Top Channel

nendetesja3 (1)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 2, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: