RSS

Esquire 2013 : Scarlett Johansson ”Femra me seksi” … përsëri !

07 Oct

article-2448732-18953AF100000578-704_634x481

article-2448732-18953AED00000578-249_634x757

article-2448732-18953AE900000578-665_634x763

article-2448732-18953AF500000578-511_634x894

article-2448732-18953AE100000578-665_634x954

article-2448732-18953AE500000578-511_634x533

Scarlett Johansson emrohet ”Femra me seksi e gjalle ” nga revista prestigjioze amerikane  ”Esquire” Dhe ate per here te dyte  Pasi shtate vjete me pare ne vitin 2006 eshte  emërua gruaja me seksi nga kjo revist, Keshtu ajo behet femra e vetme qe rremben ket kuror dy here  .  Fituese  e  vitit të kaluar ishte Mila Kunis .
Aktorja joshese 28 vjeçare eshte zyrtarisht jasht tregut pasi qe eshte fejuar me Romain Dauriac
Këtu është një listë e ‘Grave me seksi’  te mëparshme qe jan shpalle nga kjo revist : Mila Kunis (2012 ) , Rihanna ( 2011) , Minka Kelly ( 2010) , Kate Beckinsale ( 2009) , Halle Berry (2008 ) , Charlize Theron (2007 ) , Scarlett Johansson (2006 )
dhe Jessica Biel ( 2005)

Image 

Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 7, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: