RSS

Hutcherson biseksual?

10 Oct

-biseksualiAktori Josh Hutcherson ka thënë se i pëlqen ideja që të ketë lidhje me meshkuj edhe pse atij i pëlqejnë femrat.

Ylli i filmit “Hunger Games” ka zbuluar se është me orientim normal por është i hapur për një lidhje me meshkujt pasi gjatë gjithë kohës është i joshur me ta.

“Do ta fusja veten në listën e njerëzve me orientim normal”, ka thënë 21-vjeçi për revistën “Out”. “ Mund të them se jam 100 për qind normal. Por kush e di? Ndoshta ndonjëherë do ta njoftoj një mashkull dhe të them, ‘Ky person më josh’”, ka shtuar ai.

“Gjatë gjithë kohës takoj meshkuj dhe mendoj, ‘Ky djalë është shumë i bukur’, e dini? Por kurrë nuk kam menduar për, ‘Oh, dua ta puth atë djalë’. Por gjithsesi më pëlqejnë femrat”. (koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 10, 2013 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: