RSS

Adnan Januzaj rrëfehet shqip ekskluzivisht për Interaktiv

16 Oct

adnan januzajYlli që ka marrë Evropën stuhishëm, Adnan Januzaj për herë të parë i ka folur ndonjë mediumi botëror dhe kjo ekskluzivisht për atë shqiptar KTV, respektivisht për emisionin e Xhemajl Rexhës, Interaktiv.

“Ekskluzivitet i Lartë. Adnan Januzaj flet për herë të parë për një media botërore. Dhe në Shqip. Në Interaktiv”, ka shkruar Rexha në Facebook.

Intervista e cila do të transmetohet nesër nga ora 23:00 në Interaktiv në pika të shkurtra do ketë:

Adnan Januzaj do të flas përgjithësisht më shumë rreth përkushtimit të tij për të qëndruar te Manchester United.

Ndërsa rreth kombëtares do të flasë më shumë babai i tij Abedini i cili do të zbuloj për “Interaktiv” mundësitë se ku do të luaj djali i tij më parë.

Adnan Januzaj pritet që të zbuloj shumë të fshehta të tij të cilat deri më tani nuk i ka ditur askush.

Kosovari që do të përgjigjet në të gjitha pyetjet në gjuhën shqipe.

Për më shumë ndiqeni Interaktivin me Xhemajl Rexhën në KTV nesër nga Ora 23:00. /Zëri/

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 16, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: