RSS

Mësuesja varet me litar në stallën e bagëtive

17 Oct

caretNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Tropojës, ku një mësuese i ka dhënë fund jetës duke u varur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Lekbibaj të Tropojës, ku mësuesja 43-vjeçare është gjetur e varur në stallën e bagëtive.

Policia e Tropojës bën me dije se kanë qenë familjarët, ata të cilët kanë gjetur 43-vjeçaren me inicialet P.B. të varur në litar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet që mund ta kenë shtyrë 43-vjeçaren, me profesion mësuese, që të ndërmerrte aktin e vetëflijimit. Ndërkohë nuk përjashtohet edhe pista e ndonjë vrasje të mundshme.(kosovapress)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 17, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: