RSS

Shpëtoje jetën e Oltit

17 Oct

olti obrazhdaOlti Obrazhda, nga Ferizaj, është 8 vjeçar dhe vuan nga sëmundja “IU IN SARKOMA” (sëmundje kancerogjene). Për këtë shërim Olti duhet të dërgohet jashtë vendit, e ku shërimi i tij, kap vlerën e 200 mijë eurove.
Luten të gjithë ata të cilët kanë mundësi ta ndihmojnë Oltin, duke dërguar para në xhirollogarinë bankare në ProCredit Bank: 1170 – 120606 – 0001 – 14. SWIFT CODE MBKORS22. Kjo xhirollogari është në emër të babait të Oltit, Fatmir Obrazhda.

Për ta ndihmuar Oltin keni mundësi edhe nëpërmjet numrit në Operatorin “Vala” 55144 me sms i cili u kushton vetëm 1 euro. /Telegrafi/

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on October 17, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , ,

One response to “Shpëtoje jetën e Oltit

  1. argjenda

    November 9, 2013 at 1:31 pm

    ooo zot shpetoje jeten e Oltit drita e syve te prinderve te tij

     

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: