RSS

Kim Kardashian rikthehet me foto joshëse

18 Oct

kim-bikini-bardheKa thënë se ka mbajtur dietë të rreptë për të humbur peshë pas lindjes së fëmijës së saj të parë dhe duket se Kim Kardashian ka thënë të vërtetën. 

Të mërkurën, 32-vjeçarja postoi në Instagram (pas një mungese të gjatë) një foto me bikini që tregonte fare qartë format e saj, njësoj si para shtatzanisë.

Një ekspert dietash ka thënë për ‘E!’ se Kimi ka humbur rreth 11 kilogramë falë dietës./ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 18, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: