RSS

Lady Gaga “rikthehet” vetvetja

18 Oct

gaga-1710lajmLady Gaga ka ditur gjithmonë të impresionojë në mënyrën në të cilën prezanton veten në skenë dhe jashtë saj. 

Dy mënyrat e preferuara të 27-vjeçares për të bërë bujë janë nëpërmjet veshjeve të çuditshme deri në abstraksion e zhveshja gjithmonë e më e plotë.

Në këngën e saj të re, “Do What u want”, Gaga u rikthye tek metodat e saj të parapëlqyera, duke pozuar nudo në videoklipin në të cilin zonat e saj “të nxehta” mbulohen vetëm nga bar dhe myshqe.

Ndërsa në prezantimin e videoklipeve të shkuara, këngëtarja ka gjetur gjithmonë mënyrë artistike për t’u zhveshur, 27-vjeçarja vazhdon të mbahet mend për një fustan të ndërtuar me copa mishi, me të cilin u paraqit në një mbrëmje të ndarjes së çmimeve muzikore. (tch,tupani)

gaga1-1710

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 18, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: