RSS

Nicki Minaj, pothuajse nudo në Instagram

18 Oct

minaj-insta1Jemi mësuar ta shohim me veshjet më të çuditshme dhe të “egra” të mundshme, por tashmë Nicki Minaj mesa duket po përton edhe të vishet. 

Këngëtarja ka postuar disa foto të reja në Instagram ku pozon pothuajse gjysmë e zhveshur.

Disa varëse të trasha dhe qerpikët artificialë plotësojnë “uniformën” e 30-vjeçares.(tch,tupani)

minaj-insta

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 18, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: