RSS

Single Premiere :Eminem “The Monster” Feat Rihanna (Degjone)

23 Oct

The Monster” është një këngë e regjistruar nga Eminem .Kenga eshte shkruar ne bashkpunim me  këngëtaren/Kompozitoren  amerikane me origjin  shqiptre nga  (Dibra e Madhe ) Bebe Rexha .Kjo kenge është konfirmuar si single  e katërt të marra nga albumi i ardhshëm tetë në studio The Marshall Mathers LP 2,
Këngë ka vokal Super yllin  Rihanna  dhe është planifikuar për premierën në radio të hënën 28  tetor , një javë para lansimit te  albumit .Single lansohet  iTunes më 29 tetor. Kjo është hera e dytë që Rihana dhe Eminem  bashkëpunuan, hera e parë ishte me hitin i tyre planetar  “Love the Way You Lie“ ,/Tupani/hk
Eminem “The Monster” (featuring Rihanna) [ Single Cover]
Data Lansimit :29 tetor 2013
Image


Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 23, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: